KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

1994 yılında faaliyete başlayan Hizmet Him Makina ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. üretime başladığı günden itibaren kenar bantlama makineleri imalatı yapmaktadır. Firmamız, kenar bantlama makinelerinde düz ve eğri kenarları bantlamada kullanılan çeşitli fonksiyonlara sahip modeller üreterek makine sektörüne emin adımlarla ilerlemektedir.

Başlangıçta masif uygulamaları yapan firmamız daha sonra sistemin değişimine ayak uydurarak papel ve PVC kenar bantlama makineleri yapmaya devam etmekte olup aynı zamanda da kenar bantlama makinalarının temizleme sistemlerini de üreterek mobilyacı esnafına hizmet etmeye çalışmaktadır.

Hizmet Him Makina

Günümüzde kenar bantlama ve mobilya üretim makineleri sektöründe adından çokça söz ettiren Hizmet Him Makine kenar bantlama makineleri üretimine ilave olarak son yıllarda kapı ve pervaz sektörüne yönelik makine imalatı alanında yaptığı AR-GE çalışmaları neticesinde pervaz yapıştırma makinasını sektöre kazandırmış ve makina üretiminde portföyünü genişletmiştir. Firmamız pervaz yapıştırma makineleri üretiminde farklı ihtiyaçları karşılayacak ve farklı üretim seviyelerine cevap veren modeller geliştirmiştir.

Bunun yanı sıra donanımlı ve tecrübeli ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımızla sürekli gelişen ve değişen makine sektöründeki talepleri karşılama amacıyla sürekli AR-GE çalışmalarımızı devam ettirmekte ve özel makine ve projelerin hayat geçirilmesinde katkıda bulunmaktayız.

Hizmet Him Makina olarak Türkiye’nin tüm illerine ve aynı zamanda yurt dışına da satış sonrası hizmet vermekte olup profesyonel servis ekibimiz ile müşterilerimize makinelerin kurulum, tamir ve bakımı konularında da yardımcı olmaktayız.

20 seneyi aşkın tecrübemize dayanarak ağaç işleme makineleri imalatı sektöründe emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüp markamızı dünya çapında bilinen bir isim haline getirmeye yönelik çalışmalarımızı devam ettirmeyi ve daha geniş sektörlere hitap etmeyi hedefliyoruz.